<< Blogs


Daybyme Fashion Shoes Food Travel
Najnovšie
Dnes nosím nie je len o krásnych ženách

Prečo nie? Lebo u nás máme aj krásnych mužov a to, že ich vôbec nie je málo, o tom sa môžeš presvedčiť sám. Prinášame ti zoznam tých najzaujímavejš...

Ako vyzerajú TOP 3 profily z Daybyme? Takto!

Prinášame ti zbierku profilov, ktoré v jednotlivých kategóriach, patria medzi tie najlepšie. Dávka inšpirácie zo sveta módy, gastra či cestovanie n...

Vladimír Meloun hodnotí outfity #1

Móda je vec striktne subjektívna, no pravdou je i fakt, že mnohí fanúšici a sledovatelia Dnes nosím považujú svoje módne názory za objektívne.

...
Lavaš – pobláznil Slovensko, poblázni aj teba!

Ak nevieš o čo sa jedná, hneď ti to vysvetlím. Lavaš je meno pre arménsky chlieb, ktorý sa pripravuje z nekysnutého cesta.

Unikátne miesta na Slovensku, na týchto 9 sa budeš cítiť ako niekde v zahraničí

Stalo sa ti už niekedy, že si mal/a pocit, že si v zahraničí, no stále si bol/a na Slovensku? Na týchto 9 miestach sa ti to stane určite.

Do šatníka viac rolákov, všetci!

18.12.2018
Fashion

Je jeden z mojich úplne prvých a to mám už 20 rokov. Jedno viem však isto, nie je posledný. Roláky som v šatníku nikdy nemal a sám sa pýtam, prečo? Tak skvelá vec, najmä ku kabátom! Vkusné, jednoduché a hlavne sa hodia ku všetkému.

Chladné novembrové počasie ma zaviedlo do obchodov a v mojom košíku skončil kúsok, ktorý je jednoducho skvelý. Univerzálny čierny rolák. Vie byť elegantný a vie aj zahriať. Je až na zamyslenie, samozrejme pre mňa, že som po ňom nesiahol už oveľa skôr. Myslím si, že je to ideálny kus oblečenia napríklad práve ku kabátu. Samozrejme tento outfit v zime odporúčam výhradne pri presunoch autom, inak by som asi odmrzol.

Rád tieto elegantnejšie topy rozbíjam teniskami alebo roztrhanými nohavicami. Tu som aplikoval obe. Páči sa mi kontrast elegancie a street štýlu. Príde mi to moderné a v dnešnej dobe to vo svete letí. Nebál by som sa v tomto outfite ísť kľudne na spoločenskú akciu. Navyše biele tenisky k celému čiernemu zvyšku sú kontrastom samé o sebe. Tieto 97-čky mi prirástli k srdcu. Veď je to predsa môj rok narodenia! Tenisky u mňa často nevydržali biele a toto je asi prvý model, ktorý sa ako tak drží. Sajfa, ten mi napríklad odporúčal hodiť ich občas do práčky. To mu určite poradila Veronika, ktorej sa nepáčia a chcela mu ich zničiť!

Pre oživenie tohto looku som zvolil jednoduchý a minimalistický čierny ruksak. Pravdupovediac, nebol to kúsok po ktorom by som výhradne túžil, no niečo podobné som hľadal, klasický shoulderbag sa k týmto outfitom jednoducho nehodí, aspoň podľa mňa nie. Že to bude práve kúsok od Karla, to prišlo nečakane, o to väčšiu mám z neho radosť! Od doby čo ho mám, som ho prakticky nedal dole a hodí sa takmer ku všetkému. Teda…dlho by som premýšľaľ, k čomu sa vlastne nehodí. Je to taký univerzálny kúsok, presne ako čierny rolák.

A čo vy? Bojujete proti zime farbami alebo ste šedá myška? U mňa sa to asi strieda, čo to ale ovplvyňuje, to neviem. Jeden deň sa zabalím celý do čiernej a na druhý obliekam svetlé kabáty, bundy a nohavice.


Blog prebratý od Branislaviska
Jeho Daybyme účet nájdeš na daybyme.com/branislavisko

Ďalšie z kategórie
Vladimír Meloun hodnotí outfity #1

Móda je vec striktne subjektívna, no pravdou je i fakt, že mnohí fanúšici a sledovatelia Dnes nosím považujú svoje módne názory za objektívne.

...
Majstri kom(plim)entu: OBRÁZKOVÝ ŠPECIÁL

Niekedy jednoducho slová nestačia, na rad prichádzajú meme obrázky alebo GIF-ka.

Ako (ne)spolupracovať s blogermi

Firmy až príliš často podceňujú hodnotu toho, čo robíme a takisto hodnotu dosahu našich príspevkov.

Chceš vyzerať dobre?! Obleč sa ako ja!

Často sa pod našimi fotkami a v správach objavujú otázky na konkrétne značky, či modely oblečenia. Neexistuje teda lepšia cesta, než vám dať niekto...

Slovenská 6ix9ine púta pozornosť a búra predsudky

Nebudem vám tu teraz motať hlavy a štylizovať Alex tak, aby ste ju aj vy mali radi. To asi cez internet ani úplne nejde. Potrebuješ ju počuť. Nie v...