Sme lifestyle komunita
a domov pre influencerov.

Komunita DAYBYME reprezentuje známe lifestyle stránky Dnes nosím, Dnes obúvam, Dnes jem, Dnes cestujem a ďalšie. "Fashion, Food & Travel" denníky našich užívateľov sleduje takmer 1 milión mladých fanúšikov (Millenials) zo Slovenska a Česka. Sme domovom tých najvplyvnejších influencerov z nášho regiónu. Spolupracuj s nami a propaguj svoju značku pred takmer miliónom mladých a aktívnych ľudí!

970 tisíc

fanúšikov

52 milióna

impresií mesačne

4.6 milióna

mesačný dosah

Nosím

Obúvam

Jem

Cestujem

DNES NOSIM

Facebook | Instagram

Dnes nosím je každodenná móda zo Slovenska a Česka, ktorá je tvorená "nami pre nás" a sledovaná takmer tromi stovkami tisíc fanúšikov. Ideálnym partnerom na spoluprácu sú módne značky / e-shopy, módne podujatia alebo nákupné centrá.
Všetky fotky sú čerpané z
daybyme.com/nosim

251 tisíc

fanúšikov

20 miliónov

impresií mesačne

2 milióna

mesačný dosah

DNES OBUVAM

Facebook | Instagram

Dnes obúvam je galéria toho, čo sa na Slovensku a Česku obúva. Vyše 6.5 milióna impresií mesačne vytvára úrodnú pôdu pre propagáciu obchodov / e-shopov s obuvou či obchodov s módou ako takou.
Príspevky sú vyberané z
daybyme.com/obuvam

124 tisíc

fanúšikov

8 milióna

impresií mesačne

800 tisíc

mesačný dosah

DNES JEM

Facebook | Instagram

Dnes jem ponúka výber toho najlepšieho, čo sa na Slovensku a Česku denne varí a je. Vyše 130 tisíc lojálnych fanúšikov ponúka priestor na spoluprácu s food výrobcami, reštauráciami, podujatiami, hypermarketmi, diskontnými obchodmi alebo firmami, ktoré ponúkajú suroviny alebo hotové jedlá.
Gastronomickú inšpiráciu preberáme z
daybyme.com/jem

146 tisíc

fanúšikov

11 miliónov

impresií mesačne

900 tisíc

mesačný dosah

DNES CESTUJEM

Facebook | Instagram

Dnes cestujem mapuje cesty ľudí zo Slovenska a Česka (zatiaľ) po celej planéte Zem. Mesačný dosah vyše 900 tisíc fanúšikov cestovania vytvára priestor pre propagáciu ponúk cestovných kancelárií, cestovateľských podujatí, zľavových portálov a všetkých udalostí či subjektov, ktoré ponúkajú cestovateľské zážitky.
Cestovateľské zábery čerpáme z
daybyme.com/cestujem

207 tisíc

fanúšikov

13 miliónov

impresií mesačne

900 tisíc

mesačný dosah

Natívna reklama

KAMPAŇ S NAMI Dlhodobá spolupráca založená na propagácii cez Facebook, Instagram a DAYBYME.com. Široký zásah a veľa komunikácie.
DEŇ SO ZNAČKOU 24 hodín plných vašej značky prezentovanej cez Instagram stories vami zvoleného účtu. Desiatky tisíc očí sú zvedavé na váš nový produkt alebo event!
SÚŤAŽ Odmeňte našich fanúšikov zaujímavým produktom z vášho portfólia. Oni vás odmenia rôznymi formami pozornosti.
STARTER Štartovací balík pre e-shopy a malé podniky. Vstúpte do sveta natívnej reklamy a oslovte vašu cieľovku tam kde je doma.

Mediálna spolupráca

Kontaktné údaje

DayByMe s.r.o. K Železnej studienke 7599/28 811 04 Bratislava hi@daybyme.com