<< Blogs


Daybyme Fashion Shoes Food Travel
Najnovšie
Nudia ťa obyčajné tenisky? Inšpiruj sa dávkou customu!

Úprava kúskov odevu je dnes už samozrejmá vec. Z oblečenia prešli šikovné ruky postupne aj na tenisky a vôbec to teda nebol krok vedľa!

ZAUJÍMAVÉ MIESTA NA SLOVENSKU. TU JE 22 TÝCH, KTORÉ SA OPLATÍ VIDIEŤ NIE LEN V LETE

Cestovanie po Slovensku určite patrí, k obľúbeným aktivitám, počas celého roka, pre mnohých z nás. Dlho som to zanedbával, no posledné roky sa to p...

Majstri kom(plim)entu: OBRÁZKOVÝ ŠPECIÁL

Niekedy jednoducho slová nestačia, na rad prichádzajú meme obrázky alebo GIF-ka.

INŠPIRÁCIA NA VALENTÍNA – TOP 10 RECEPTOV

Prekvapiť svoju polovičku a ukázať jej, že je pre nás tá najdôležitejšia osoba na svete sa dá aj inak ako povedať “mám ťa rád” alebo po...

JEDEN MESIAC V DREVENOM DOMČEKU V PANAME

Predstavte si, že sedíte pri raňajkách na terase a takmer na dosah ruky si vedľa vás na strome lebedí leňochod a prechádza si zo stromu na strom ak...

Zamilované páry na Daybyme sú jednoducho to, čo chceš vidieť!

17.1.2019
Daybyme

Miluješ, lebo miluješ. Pre lásku niet dôvodu. Presne to povedal raz Antoine de Saint-Exupéry. Lásku neskryješ. Nikde a pred nikým. Vo svete onlinu to platí dvojnásobne. Prinášme ti sériu, ktorá priam láskou prekvitá. Čo môže byť krajšie, než cestovať svetom so svojou polovičkou, mať rovnaké záľuby či vidieť svet jednými očami? Usaď sa, obtoč ruku okolo svojej drahej polovičky a nechajte sa spoločne inšpirovať a unášať tými najzaujímavejšími pármi z Daybyme!


Začneme rovno párom, ktorý nesie na Daybyme označenie TOP 7. Patrise a Stanley, okrem cestovania, milujú rovnako pečenie, zdravý životný štýl a hlavne jeden druhého. Dychberúce zábery so slnkom zaliatych krajín lákajú oči stoviek užívateľov na našom webe. Táto dvojica už precestovala kus sveta a my veríme, že v tom bude aj naďalej pokračovať. Momentálne sa nachádzajuú na Srí Lanke, odkial očakávame opäť naložený content!

Kuala Lumpur
Krabi
Kohlanta

Po zhliadnutí týchto fotografií je asi evidentné, že cestovanie vo dvojici je aj dvojnásobne krásne. Túto sympatickú dvojicu spája aj spomínaná láska k jedlu. Čo dokážu ich šikovné ruky a ako im to ide v kuchyni? Sleduj!

Z čoho žijú? Tu máme jasnú odpoveď.
Vegetariánsky burger? Na ich Daybyme profile nájdeš aj tento recept
Vlastná kuchárska kniha? Tu už niet čo dodať

WE LIFT TOGETHER: https://daybyme.com/welifttogether


Klára a Šimon sú na Daybyme už veľmi dobre známe mená. Dvojica, ktorej záľubou je hlavne móda, sa často rada pochváli aj pikantnejšími fotkami. Presne tie, vzbudzovali mnoho diskusií na našom facebooku, či Instagrame. 27. október bol dňom, kedy Šimon pokľakol a ona povedala áno! Týmto našim dvom sympošom držíme prsty a horlivo čakáme pozvánky na svadbu. Všetko dobré na spoločnej ceste!

Fotka, ktorá vyvolala búrlivé diskusie. Tvoj názor?
Jedno však uznať musíte, jednoducho ladia!
Šimon je frajer! Pokľaknúť pred toľkými zvedavými očami nedokáže každý

Určite si dajte tú námahu preklikať si profil jedného či druhého. Za zmienku určite stojí Šimonov botník plný zaujímavých kúskov a zas Klára, tá rozhodnie vie, čo sa nosí.

Klára & Šimon:

https://daybyme.com/klara-horejsova

https://daybyme.com/simon-prochazka


Dievča z Čiech a chlapec z Austrálie. Na prvý pohľad možno začiatok knihy. Pravdou však je, že presne títo dvaja, našli spoločnú reč v podobe cestovania. Ďalší dôkaz toho, že láska nepozná hranice. Na Maky & Matta sa inak, ako s úsmevom na perách, ani pozerať nedá. Svoj život nazvali expedíciou za hľadaním ostrova – ich budúceho domova. Zatajte dych a prehliadnite si galériu toho najlepšieho!

Výhľad, ktorý stojí za to
Kam zvykneš chodiť na kupko s frajerkou ty?
Dvaja ľudia, jedna loď, austrálske vody
Bali a jeho krásy

Na svojom Instagrame tento párik prehlasuje, citujem: Catching our own dinner. Dúfame len, že havko na poslednej fotke snáď stále veselo pobehuje. Páriku želáme ešte príjemný pobyt na Bali a rovnako očakávame nový content, nové príbehy, ešte viac lásky. ❤

WANDERLOST COUPLE: https://daybyme.com/wanderlostcouple


Okrem lásky k autám, spája Michala a Kristínu aj láska k cestovaniu. Koniec koncov, ak sa na to pozrieme z celkového hľadiska, kvantum párov sa rozhodne spolu cestovať. Možno ešte skôr, než začať spolu bývať. Je to pochopiteľné. Michal (mimochodom TOP 107) a Kristínka, precestovali doposiaľ 24 krajín a my sa na niektoré z nich ideme aj hneď teraz pozrieť.

Pláž Nacpan
Plastová slamka?! Michal, Michal… nedívim sa, že sa ti otočila chrbtom. Každopádne, dík!
Keď som spomínal tú lásku k autám, neklamal som. Tu je!
Tak, ako zdobí snubný prsteň ruku Klárky, tu to tomu nie je nijak inak. Gratulujeme!

Vyzerá to tak, že Kristínka a Miško sa s kvalitnými zábermi a množstvom pečiatok v pase síce len rozbiehajú, o to viac sa tešíme z ich aktivity na webe. Sú krásnym príkladom páru, o ktorom sa neraz hovorilo, spievalo. Však viete. Kráska a zviera. To je naša Kika a Miško. Ľúbte sa!

MICHAL FERENC: https://daybyme.com/michal-ferenc


Leť hneď. Ok, tak ja teda idem. Ale ešte skôr, než sa vytratím, vám musím predstaviť túto dvojicu. Na Daybyme sú nováčikom, hneď vám aj poviem prečo. Viktória a Gabriel položili v práci na stôl výpoveď, zbalili sa a od 19. augusta 2018 sú na cestách. Momentálne sa nachádzajú na Filipínach, odkiaľ prinášajú krásne cestovateľské zábery.

Filipínske vodopády alebo Viktória. Čo sa ti páči viac?
Bangkok, to nie sú len rušné ulice. To je aj príroda. A aká krásna!
Západ slnka v Thajsku? Ja hovorím áno!
Vietnamský národný park Cat Ba

Viki a Gabi možno neohurujú tak svkelými fotkami, o to viac ma ale zaujala celá myšlienka. Nebáli sa v dnešnej dobe opustiť svoju komfortnú zónu, odhodlali sa a vycestovali. Hej, a ešte… už by som bol zabudol. Leť hneď. Skvelý pseudonym! Ak by som nosil klobúk, v tomto momente by som ho dával dolu.

LEŤ HNEĎ: https://daybyme.com/let-hned


Práve si mal/a možnosť vidieť päticu párov z Daybyme, ktoré spája najmä láska k cestovaniu. Zbieranie zážitkov, to zrejme vždy prevyšovalo všetky iné záľuby. Predsa len, toto vám nikto nevezme. Nikto a nikdy.  V pokračovaní tohto seriálu sa pozrieme na ďalšie zážitky, príbehy a emócie párov, ktoré sú už neoddeliteľnou súčasťou Daybyme!


AUTOR BLOGU: https://daybyme.com/branislavisko / brano@daybyme.com

Ďalšie z kategórie
Majstri kom(plim)entu: OBRÁZKOVÝ ŠPECIÁL

Niekedy jednoducho slová nestačia, na rad prichádzajú meme obrázky alebo GIF-ka.

Raňajky nie len pre deti: ovsená kaša na 5 spôsobov

Rôzne kašičky na raňajky sprevádzajú snáď každého jedného z nás už od detstva. Dievčatá z Daybyme posúvajú level ich prípravy na inú úroveň a okrem...

7 párov sneakers s cenovkou do 150 eur #1

Chceš obúvať stále fresh sneakers ale nemáš na účte čiastku, ktorá pripomína telefónne číslo? Nevadí!

Chceš vyzerať dobre?! Obleč sa ako ja!

Často sa pod našimi fotkami a v správach objavujú otázky na konkrétne značky, či modely oblečenia. Neexistuje teda lepšia cesta, než vám dať niekto...

Majstri kom(plim)entu – DNES NOSÍM

Veľmi dobre všetci vieme, že tie pravé klenoty často nájdeme až dole, v komentároch, priamo pod fotkami.