<< Blogs


Daybyme Fashion Shoes Food Tattoo
Najnovšie
14 jednoduchých receptov na palacinky či lievance z Daybyme

Palacinky či lievance, existuje niekto, kto nemá rád túto sladkú dobrotu? Podľa nášho názoru v Daybyme je takých ľudí minimum, čo dokazuje aj veľké...

#dnesnosim Grapeu 2019

20 tisíc ľudí, jedno letisko, desiaty ročník dnes už ikonického festivalu Grape. A outfity, ktoré (nielen) na Daybyme pútajú zraky!

Concorso d’Eleganza Villa d’Este – talianska smotánka

Náš kamarát Daniel Minárik sa opäť ocitol na guest liste ďalšieho prestížneho podujatia pri talianskom mestečku Cernobbio, kde na brehoch jazera Co...

Zarábaj a buduj svoju influencer kariéru s Daybyme!

Kampaní pribúda, no zaujímavých tvárí je prakticky rovnaký počet. A cez koho sa dostaneš k zaujímavému vreckovému a kontaktom so spičkovými značkam...

Dnes nosím nie je len o krásnych ženách

Prečo nie? Lebo u nás máme aj krásnych mužov a to, že ich vôbec nie je málo, o tom sa môžeš presvedčiť sám. Prinášame ti zoznam tých najzaujímavejš...

Nudia ťa obyčajné tenisky? Inšpiruj sa dávkou customu!

17.2.2019
Shoes

Úprava kúskov odevu je dnes už samozrejmá vec. Z oblečenia prešli šikovné ruky postupne aj na tenisky a vôbec to teda nebol krok vedľa! Častokrát sa týmto spôsobom snažia samotní autori customu priblížiť svetoznámym značkám, no nájdu sa aj takí, ktorý vrážajú do topánok kúsok seba. Prinášame ti niekoľko kvalitne spracovnaých kúskov, ktoré je zaručene radosť obúvať.


Umelec. Presne tak možno zadefinovať Patrika (TOP 405), ktorý je presne príkladom toho, ako vniesť vlastné pocity, možno túžby či sny, do zhmotnenej podoby. Paťo svoju tvorbu posunul na vyšší level, vytvoril si vlastnú značku INTROVERZ. a každý jeden kúsok prechádza jeho rukami a šijacim strojom. To je len dôkazom toho, že na tenisky netreba zakaždým len čmárať, dá sa to aj iným spoôsobom. Patrik, well done!

Zateplené AirForce one ako papuči od babky. Paťo Paťo vie!

Patrika nájdeš tu: daybyme.com/patrik-kovac

Jeho značku nájdeš tu: www.instagram.com/introverz/


Miška je pre zmenu príkladom toho, že sa dá dokonalo napodobniť niečo, čo vo svete stojí stovky či tisícky eur. Nechala sa inšpirovať značkou Off-white a pripravila dokonalú kópiu tenisiek, ktoré do sveta pustil Virgil Abloh. Sám osobne neuznávam úpravy tohto štýlu, no jedno sa musí uznať. Všetko, čo Miška vrámci customu vypustí do sveta, vyzerá fakt skvelo a dôveryhodne! Za túto prácu Mišku cením a dávam jej palec hore!

Precízna Miškina práca by určite poplietla mnohých “odborníkov” na sneakers

Viac Miškinej tvorby nájdeš tu: daybyme.com/michelle-kraus


Petr prináša do vôd customu svoj kúsok. Biele jednotky prešli úpravou po vzore značky Bape. Opäť veľmi pekné spracovanie, určite by som sa na ulici za týmito sneakers otočil. Na druhú stranu, menej je niekedy asi viac. Miesto hnedej vzadu, respektíve vpredu, použil opäť červenú, ktorý vyzerá v troch odtieňoch fakt skvelo! V neposlednom rade je to však precízna práca, ktorá si určite zasluúži pozornosť.

Opice na teniskách, kone v autách, mačičky na predných sedadlách, život je zoo.

Petra si očekuj tu: daybyme.com/petasebesta


Umelecké spracovanie customu – na to tu máme Dominiku. Tá sa vykašľala na kopírovanie všetkých svetoznámych značiek a tenisky obohacuje o svoje veľkolepé umenie. Jej realistické kresby, prevažne vo zvieracej tématike, by si zaslúžili oveľa väčšiu pozornosť! Na Daybyme má toho Dominika síce poskromnejšie (Domi, na tomto musíme popracovať, ozve sa ti náš špecialista), no na jej Instagrame nájdeš viac z jej tvorby.

Krásny motív, vhodné do kostola.

Dominiku nájdeš tu: daybyme.com/dominika-bartosova

Jej ďalšiu tvorbu nájdeš tu: www.instagram.com/dominika__bartosova/


No a teraz sa držte! Toto nie je ani kreslenie, ani nejaké obyčajné fejkovanie… toto je, prosím pekne, skladanie. Dokážeš uhádnuť aké modely spojil Krysopes (extrémne meno kamoško) dokopy? Nebudem to viac obkecávať, tento frajer trafil klinec po hlavičke. Zaujímavá, štýlová, jedinečná – to je práca tohto umelca.

Keď máš 158cm ale vstup je až od 160:

Krysopsa sleduj tu: daybyme.com/krysopes-zen-nikita


Päť krásne upravných modelov, (skoro) každý iným spôsobom. Je teraz už len na tebe, či zveríš svoje sneakers do rúk Patrikovi, aby do nich vložil kus seba, alebo Miške či Petrovi, aby ti zmenili tvoje tenisky na tie, ktoré stoja stovky či tisícky eur, alebo ich dáš do rúk Dominike, aby ti tam vyčarovala nejaké umelecké dielo. Ak ich máš viacero, môžeš ich poslať Nikitovi, ktorý ti ich spojí dokopy a budeš mať brutálne kombo na nohách! Nech si vyberieš kohokoľvek, určite urobíš dobre.


autor blogu: daybyme.com/branislavisko / brano@daybyme.com

Ďalšie z kategórie
7 párov sneakers s cenovkou do 150 eur #1

Chceš obúvať stále fresh sneakers ale nemáš na účte čiastku, ktorá pripomína telefónne číslo? Nevadí!

Collector’s dream

Je prevdepodobné, že každý z nás počas svojho života už v nejakom bode niečo zbieral. Dnes však nebudeme hovoriť len o zbieraní tenisiek, ako ste s...