<< Blogs


Daybyme Fashion Shoes Food Tattoo
Najnovšie
9 jednoduchých receptov na pizza rolády, ktoré zvládne pripraviť každý

Pizza vládne svetu. Teda aspoň nám a našim užívateľom Daybyme vďaka im #dnesjem receptom, ktoré k nám pravidelne nahrávajú. Ako sa hovorí, pizza je...

14 jednoduchých receptov na palacinky či lievance z Daybyme

Palacinky či lievance, existuje niekto, kto nemá rád túto sladkú dobrotu? Podľa nášho názoru v Daybyme je takých ľudí minimum, čo dokazuje aj veľké...

#dnesnosim Grapeu 2019

20 tisíc ľudí, jedno letisko, desiaty ročník dnes už ikonického festivalu Grape. A outfity, ktoré (nielen) na Daybyme pútajú zraky!

Concorso d’Eleganza Villa d’Este – talianska smotánka

Náš kamarát Daniel Minárik sa opäť ocitol na guest liste ďalšieho prestížneho podujatia pri talianskom mestečku Cernobbio, kde na brehoch jazera Co...

Zarábaj a buduj svoju influencer kariéru s Daybyme!

Kampaní pribúda, no zaujímavých tvárí je prakticky rovnaký počet. A cez koho sa dostaneš k zaujímavému vreckovému a kontaktom so spičkovými značkam...

Dnes nosím nie je len o krásnych ženách

15.3.2019
Fashion

Prečo nie? Lebo u nás máme aj krásnych mužov a to, že ich vôbec nie je málo, o tom sa môžeš presvedčiť sám. Prinášame ti zoznam tých najzaujímavejších, ktorí aj v dnešnej dobe vedia, čo to znamená dobre vyzerať. Teraz už bude len na tebe, kým sa necháš inšpirovať a vyrazíš do ulíc v novom outfite.


Ako prvého spomedzi pätice (vraj) drsnejšieho pohlavia, ti predstavujeme Jakuba, ktorý má 25 rokov a móda je zjavne jeho srdcovka. Na Daybyme disponuje už vyše 200 príspevkami a jeho priečka v top 500 svieti na akutálnej hodnote 122. Elegenatný štýl mení Jakub s tým voľnočasovým a tak na jeho profile nájdeš príjemný mix inšpirácie.

Jakubov profil skontroluj tu: daybyme.com/jacobscourt


Druhým v poradí je 22 ročný Denis, ktorého šatník sa skladá výhradne zo sekáčových kúskov. Jeho cit pre módu je nepopierateľný, okrem toho je Denisovou záľubou napríklad aj tanec. Dobré jedlo či chutná káva, tým nepohrdne rovnako, ako nejakým vintage kúskom. Kombinovať rozhodne vie a jeho profil je krásnou, nie len fashion, galériou. Spomedzi viac než 70 príspevkov si určite vyberieš to svoje.

Denisa a jeho svet si pozri tu: daybyme.com/denis_germanotta


Tretím do parite je ťažký frajer Miguel, ktorého meno ti už asi napovie jeho pôvod. Čistý Poliak. Ale nie, pôvabný španielsky lámač ženských sŕdc robí presne to, čo si predstavíš, že človek tejto národnosti robí. Pije víno, fajčí cigary a celý život jeho dovolenkový mood je v polohe ON. Jeho obľúbenosť podčiarkla aj aktuálna pozícia – TOP 142! Sme radi, že aj zahraničie sa čoraz častejšie objavuje na našom webe, ktorý ti zachvíľu nahradí Pinterest a po inšpirácie si budeš chodiť už len sem.

Ak je tvoje srdce ešte málo dolámané, klikaj sem: daybyme.com/my_own_daily_style


Po španielskom španielovi tu máme toho slovenského. Lukáš, 24 ročný fešák a jeho extrémne dobre vyzerajúci štýl si získal srdce nie len bežných báb, ale aj tých z radov popredných slovenských blogeriek. Nie nadarmo sa vraví, že vrana k vrane sadá, Lukášova priateľka Simona zastupuje na našej scéne popredné priečky a tak v domácnosti Dzuríkovcov zrejme panujú horúce debaty o outfitoch. Lukáš zastupuje v rebríčku TOP 500 aktuálne 181. miesto. Už takmer stovka príspevkov je prísľubom kvality a štýlu.

Lukáša si prebehni aspoň jednym okom tu: daybyme.com/lukas-dzurik


Päticu frajerov uzatvára ten najväčší, ktorý je paradoxne aj zaručene najmenším. Leonkova mama sa zrejme riadi heslom – ak som blogerkou nestihla byť ja, bude môj syn. A že jej to brutálne vyšlo, o tom svedčia číšla, komentáre, lajky…. Leonko si získal srdcia všetkých a zrejme ho čaká sľubná budúcnosť. Vkus však nemožno poprieť jeho rodičom, predpokladám teda, že si všetky veci nevyberá, neoblieka a nefotí sám. Ak áno, mega frajer. Jeho aktuálna pozícia – TOP 62 a vyše 20 tisíc návštev profilu, to robí z Leonka detského kráľa Daybyme!

Leonkov šatník si prehliadni tu: daybyme.com/LeonChima


Práve si mal/a možnosť vidieť päť pánov uradujúcich v kategórii Dnes nosím. Koho by si do tohto rebríčka zaradil/a ty? Postuj link do komentov!


autor blogu: daybyme.com/branislavisko | brano@daybyme.com

Ďalšie z kategórie
#dnesnosim Grapeu 2019

20 tisíc ľudí, jedno letisko, desiaty ročník dnes už ikonického festivalu Grape. A outfity, ktoré (nielen) na Daybyme pútajú zraky!

Vladimír Meloun hodnotí outfity #1

Móda je vec striktne subjektívna, no pravdou je i fakt, že mnohí fanúšici a sledovatelia Dnes nosím považujú svoje módne názory za objektívne.

...
Majstri kom(plim)entu: OBRÁZKOVÝ ŠPECIÁL

Niekedy jednoducho slová nestačia, na rad prichádzajú meme obrázky alebo GIF-ka.

Ako (ne)spolupracovať s blogermi

Firmy až príliš často podceňujú hodnotu toho, čo robíme a takisto hodnotu dosahu našich príspevkov.

Chceš vyzerať dobre?! Obleč sa ako ja!

Často sa pod našimi fotkami a v správach objavujú otázky na konkrétne značky, či modely oblečenia. Neexistuje teda lepšia cesta, než vám dať niekto...