<< Blogs


Daybyme Fashion Shoes Food Tattoo
Najnovšie
14 jednoduchých receptov na palacinky či lievance z Daybyme

Palacinky či lievance, existuje niekto, kto nemá rád túto sladkú dobrotu? Podľa nášho názoru v Daybyme je takých ľudí minimum, čo dokazuje aj veľké...

#dnesnosim Grapeu 2019

20 tisíc ľudí, jedno letisko, desiaty ročník dnes už ikonického festivalu Grape. A outfity, ktoré (nielen) na Daybyme pútajú zraky!

Concorso d’Eleganza Villa d’Este – talianska smotánka

Náš kamarát Daniel Minárik sa opäť ocitol na guest liste ďalšieho prestížneho podujatia pri talianskom mestečku Cernobbio, kde na brehoch jazera Co...

Zarábaj a buduj svoju influencer kariéru s Daybyme!

Kampaní pribúda, no zaujímavých tvárí je prakticky rovnaký počet. A cez koho sa dostaneš k zaujímavému vreckovému a kontaktom so spičkovými značkam...

Dnes nosím nie je len o krásnych ženách

Prečo nie? Lebo u nás máme aj krásnych mužov a to, že ich vôbec nie je málo, o tom sa môžeš presvedčiť sám. Prinášame ti zoznam tých najzaujímavejš...

Ako vyzerajú TOP 3 profily z Daybyme? Takto!

3.3.2019
Daybyme

Prinášame ti zbierku profilov, ktoré v jednotlivých kategóriach, patria medzi tie najlepšie. Dávka inšpirácie zo sveta módy, gastra či cestovanie nakopne nejedného z nás, aby si v nedeľu večer veľmi dobre premyslel, ako chce začať nový týždeň a vôbec odhodlal sa k odvážnejšiemu outfitu, pripravil si chutné jedno či vyscestoval do krajiny, z ktorej mal doteraz strach. Nečakaj na zmenu, vyber si ju sám, naši najpopulárenjší používatelia budú tvojím virtuálnym sprievodcom či mentorom.


Začneme pekne postupne, tak, ako to ide na webe. Prvých troch ťahúňov vyberám z kategórie Dnes nosím. Tento rebríček vedie 22 ročná Lorena, ktorá je pôvodom z Rakúska. To je nepochbný dôkaz o tom, že Daybyme už dávno nie je len záležitosťou jednej, či dvoch krajín. Vyše 200 príspevkov a takmer 18 tisíc návštev jej profilu z nej robí kráľovnú tejto kategórie. Lorena, if you are reading this – we would like to say THANK YOU!

Tento kabát Lorene veľmi pristane. Kto vie, čo robí vo voľnom čase, v tmavom parku, v noci…
Kabáty a Lorena to ide dokopy. Začínam si niečo myslieť.
A potom to ide uhrať na black panthera.

Druhou v poradí a teda striebornú medailu, pohár, diplom a darčekový kôš, nepreberá nik iný ako Denisa24 ročná sympaťáčka má rada módu, cestovanie a jedlo. Teraz bude ale reč o móde. S tou je z veľkej časti spojená aj Deniskina práca. Svoje miesto si našla v redakcii časopisu EMMA. Jej cit pre detail a kombináciu farieb je nepopierateľný a tak s vyše 250 príspevkami a viac ako 20 tisíc návštevami profilu sa u nás zaradila na druhé miesto. Gratulujeme!

Večne vysmiata Deniska zvláda pózovanie aj na jednej nohe,
alebo aj na žiadnej nohe,
alebo ja na oboch nohách.

Treťou v poradí a teda na krk si zavesí bronzovú medailu, je slečna menom Soňa. Extrémne množstvo návštev jej profilu – takmer 40 tisíc v pomere k 170 príspevkom je priam neuverteľné. Sonička a drvivá väčšina jej fotiek ma výrazne teplé tóny, krásny letný vibe. 23 ročná bronzová medailstka z nášho webu miluje cestovanie a nepochybne aj svoju polovičku. K tomuto krásnemu umiestneniu gratulujeme a čakáme ďalšie príspevky!

Soňa rada pod kapotou veľa koní
ale občas miesto koňa radšej ťavu
no s kamoškou to tiež stojí za to!

Ďalšia kategória v poradí je tá, po ktorej denno-denne chodíme. Teda, nie je to kategória nohy, ale Dnes obúvam, tým bystrejším to už došlo asi skôr. Byť sneakerheadom je v našich končinách vďaka skvelej dostupnosti mnohých modelov hračkou. Stačí sa pozrieť čo príde na trh, upriamiť na to svoju pozornosť a na tvojich labkách budú vždy svietiť tie najväčšie pecky.

Jednotkou v tejto kategórií a doslova tvárou Dnes obúvam je Nikolka. Jej úchvatná zbierka tenisiek rôznych značiek, od tých prémiových až po tie basic z nej právom robí kráľovnú tejto kategórie. S vyše 11 tisíc navštevami jej profilu a viac ako 150 príspevkami inšpirovala už nejdenu babu.

vyhajpovaná podložka, kerky, sneakers.. Nikolka má všetko
Kerky aj na rukách, tenisky v rukách, kto vie čo mala akurát na nohách
Kanye by bol pyšný.

Druhé miesto v poradí patrí veľkému anonymu. Je ním Majka, ktorej tvár nikto nikdy nezahliadol. Jej záľubou sú pančušky a že jej zbierka obrovská, o tom svedčí vyše 80 príspevkov. No a to, že je žiadaná, značí krásnych viac ako 12 tisíc návštev jej tajomného profilu. Otázka na vštkých čitateľov. Pozná niekto našu záhadnú Majku??

prúžky
srdiečka
a znovu prúžky. Kto ale Majku fotil teraz? To je otázka!

Mari je s vyše stovkou príspevkou na našom treťom mieste v celkovom rebríčku hodnotenia na Dnes obúvam. Takmer 7 tisíc návštev jej profilu a nič, len tenisky. U Mari nenájdeme síce vyhajpované modely, väčšina je cenovo dostupná no veľkosť botníka rozhodne stojí za to. Aj vďaka tomu je takou obľúbenou a pomerne vyhľadávanou osobou

čiernobiela
čiernobiela
a zas čiernobiela. Čo by na toto povedal Meloun?

Presúvame sa do druhej polovice nášho článku, k tretej kategórií a tu potečú slinky. Dnes jem je určite jednou zo štyroch najobľúbeňejších kategórií na Daybyme. O tom niet pochýb. Dalo by sa povedať, že možno aj jednou z dvoch najobľúbenejších. Kto sú ale tie tri mena, ktoré to tam držia pod palcom?

Poprosím fanfáry. (dvadsať minút zvuk fanfár) Helena Opálená! Len 22 ročná slečna sa vrámci tejto kategórie nosí vo svojej ruke zlatú varešku. Jej profil plný jedla, na Instagrame známy ako mystoryofcooking, je s počtom návštev 28 tisíc jednotkou. A teraz príde to podstatné číslo. Ani sto, ani dvesto, ani tristo, ani štyristo ale takmer PÄŤSTO príspevkov? Ok, tu nemám čo viac povedať. Helena, ďakujeme a gratulujeme zároveň!


Druhé miesto v tejto pomerne dosť obsadenej kategórií patrí 23 ročnej Ivane, ktorej celkovo na Daybyme patrí deviata priečka. Vyše 400 príspevkov a cez 8000 návštev profilu, to sú veľmi slušné čísla. Jej záľubou je okrem prípravy jedál aj napríklad beh. Tomu sa aktívne venuje už rok, teraz je len otázka, čo ju baví viac. Podľa mňa si ísť zabehať a potom zjesť tieto dobrôtky, ktoré som sa pokúsil ochutnať cez obrazovku. Viac to bolelo ako chutilo.


Tretia priečka patrí Lenke, znalkyni kontaktných Zoo či influencerke pre okuliarové spoločnosti. Okrem toho však exceluje v kuchyni. Čísla v tomto prípade hovoria jasne za ňu. Za Lenkin úspech a zaradenie sa medzi TOP 3 vrámci Dnes jem. Vyše 60 tisíc návštev jej profilu, kde nájdeš cez 300 príspevkov. Rodená Trnavčanka sa proste na tento svet pozerá cez ružové okuliare a každý deň si dopraje niečo sladké zo svojej kuchyne.


Plynulo prechádzame do poslednej, štvrtej kategórie. Táto je pravdepodobne našou jednotkou a teší sa čoraz väčšej obľube. Cestovanie môže byť prakticky zadarmo, tak sa niet čomu čudovať. Všimli ste si, že všetky kategórie doteraz ovládali ženy? Prvý krát dôjde k zmene, a akej?! Všetky tri miesta patria chlapom. Chlapom – cestovateľom – fotografom. Nech sa páči, Dnes cestujem a jej TOP 3.

Viktor je veľkým cestovateľom. To dokazuje aj jeho bohatý Daybyme profil. Ďalšim nepopierateľným dôkazom kvality je aj toto číslo: TOP 1. Áno, Viktor je tým najlepším profilom celého Daybyme a právom nesie tento odznak! Vychutnaj si niekoľko jeho veľmi podarených záberov.


Druhú priečku v tejto kategórií obsadil Pavel. Veľká zaujímavosť kamoškovia. Alebo náhoda? Pavel je TOP 2 celého Daybyme a teda v tesnom závese za Viktorom. Dnes cestujem jednoducho vládne. Pri Pavlovi vás nebudem naťahovať, tieto zábery jednoducho stoja za to! Ty užívaj a ty, Pavel, neprestávaj! Gratulujeme!

Otázka: fotil to Pavel alebo na fotke je Pavel? Alebo aj aj?
Zodpovedaj otázku z prvej fotky aj tu. Vďaka.
Pavlove fotky sú tak naložené, že mu až otočilo hodinky.

TOP 3. To už nemôže byť náhoda. Áno, všetky tri top profily z Dnes cestujem, sú aj prvé tri najlepšie profily na Daybyme. Je k tomu potrebné vôbec ešte niečo písať? Svoje meno tento frajer skryl za pseudonym Woodophotography, no meno nie je podstatné. Podstatné je to, čo nám na Daybyme priniesol a stále prináša!


No tak čo? Už stojíš v kuchyni v novom outfite a na webe už pozeráš prvé letenky niekam do sveta? Ani sa ti nečudujem, robím úplne to isté.


autor blogu: daybyme.com/branislavisko | brano@daybyme.com

Ďalšie z kategórie
9 jednoduchých receptov na pizza rolády, ktoré zvládne pripraviť každý

Pizza vládne svetu. Teda aspoň nám a našim užívateľom Daybyme vďaka im #dnesjem receptom, ktoré k nám pravidelne nahrávajú. Ako sa hovorí, pizza je...

Zarábaj a buduj svoju influencer kariéru s Daybyme!

Kampaní pribúda, no zaujímavých tvárí je prakticky rovnaký počet. A cez koho sa dostaneš k zaujímavému vreckovému a kontaktom so spičkovými značkam...

Majstri kom(plim)entu: OBRÁZKOVÝ ŠPECIÁL

Niekedy jednoducho slová nestačia, na rad prichádzajú meme obrázky alebo GIF-ka.

Raňajky nie len pre deti: ovsená kaša na 5 spôsobov

Rôzne kašičky na raňajky sprevádzajú snáď každého jedného z nás už od detstva. Dievčatá z Daybyme posúvajú level ich prípravy na inú úroveň a okrem...

7 párov sneakers s cenovkou do 150 eur #1

Chceš obúvať stále fresh sneakers ale nemáš na účte čiastku, ktorá pripomína telefónne číslo? Nevadí!